Breaking News
 |  | 

Inne

Alternatywa dla Dużego Lotka

img-responsive

Jeśli lubimy gry liczbowe, to powinniśmy rozważyć również grę w Mini Lotka. Dawniej gra ta nazywała się “Małym Lotkiem”. Można w niej wygrać około 200-300 tysięcy złotych, jeśli oczywiście trafimy wygraną pierwszego stopnia.

Sprawdź czy nie wygrałeś

Tak naprawdę wyniki Mini Lotka możemy sprawdzić w taki sam sposób jak w przypadku “Dużego Lotka”. Wchodzimy na stronę internetową “Lotto” i tam mamy możliwość wybrania konkretnej daty losowania. Możemy więc sprawdzić jakie liczby zostały wylosowane konkretnego dnia. Losowanie “Mini Lotto” odbywa się codziennie. Każdego dnia mamy więc szansę na wygraną.
Wygraną sprawdzimy również w kolekturze, a także oglądając przebieg losowania na żywo w telewizji, bądź podczas transmisji online.

Czy warto grać?

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcemy wygrać. Jeśli zależy nam na wygranej, to jak najbardziej warto grać tym bardziej, że możemy zdobyć sporą gotówkę. Koszt jednego kuponu nie jest bardzo wygórowany. Za cenę znacznie niższą, niż kupon Dużego Lotka, możemy kupić los, który może odmienić nasze życie.

alternatywa-dla-duzego-lotka

ABOUT THE AUTHOR

Internet