Breaking News
 |  | 

Reklama online

Otwórz sklep franczyzowy Liu Jo

img-responsive

Prowadzenie butiku renomowanej marki to pomysł na skuteczny i ciekawy biznes. Obecnie na popularności zyskuje model franczyzowy, w ramach którego jesteśmy w stanie otworzyć butiki marek, na zasadzie wykupienia licencji na posługiwanie się nimi. W ten sposób minimalizujemy ryzyko związane z otwarciem całkowicie nowego brandu i wejściem z nim na rynek. Model franczyzowy opiera się na współpracy pomiędzy dwoma przedsiębiorcami, gdzie każde z nich może liczyć na określone benefity oraz musi wywiązać się z określonych obowiązków. Czytelne i opłacalne zasady prowadzenia takiego biznesu sprawiają, że to pomysł nie tylko dla początkujących.

W ramach franczyzy w grupie https://gpoland.com.pl możecie skorzystać między innymi z opcji prowadzenia butiku marki Liu Jo. Od samego początku otrzymacie szeroki pakiet szkoleń oraz wsparcia merytorycznego oraz biznesowego. Dzięki temu z powodzeniem wybierzecie lokal, rekrutujecie ludzi oraz nie będziecie mieli problemów z pozyskiwaniem klientów, ponieważ kampanie o zasięgu globalnym będą działać na promocję również waszego butiku. Pomoc w zatowarowaniu oraz odpowiednia prezentacja kreacji modowych, wraz z proklienckim podejściem obsługi to klucz do sukcesu butiku. Między innymi o tym jak to zrobić, dowiecie się od franczyzodawcy.

Co warto wiedzieć o marce Liu Jo?

Liu Jo to renomowana włoska marka, która specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych linii produktów dedykowanych świadomym kobietom. Każda kolekcja Liu Jo jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby współczesnych kobiet, dzięki czemu każdy produkt powstaje po coś. Markę cechuje również różnorodność, dzięki czemu jej oferta trafia do szerszego grona odbiorców w różnym wieku oraz o różnych upodobaniach stylowych. Kompletowanie garderoby z Liu Jo może być naprawdę kreatywne, a różne stylizacje można ze sobą miksować.

W ofercie Liu Jo znajdziecie nie tylko prestiżowe i modne ubrania, ale również wspaniałe dodatki. Wśród nich między innymi torebki, począwszy od tych codziennych, a kończąc na projektach do sukni wieczorowych. Stylowe chusty oraz parasole to również ciekawe dodatki. Marka Liu Jo znana jest również z produkcji prestiżowego obuwia dla kobiet, które idealnie sprawdza się na co dzień, zarówno do sportowych oraz bardziej eleganckich stylizacji.

otworz-sklep-franczyzowy-liu-jo

ABOUT THE AUTHOR