Breaking News
 |  | 

Elektronika

Co to są aplikacje ciążowe?

img-responsive

Dzięki rozwojowi nowych technologii, Ty jako przyszła mama możesz skorzystać z aplikacji, które będą dla Ciebie ,, asystentem “ ciążowym. Dowiedz się, jak działają takie aplikacje, czy korzystanie z nich jest darmowe i czy możesz się nimi wspomagać tylko w trakcie ciąży?

Aplikacja ciążowa – na czym polega jej funkcje?

Dzięki zainstalowaniu aplikacji na swoim smartfonie, dowiesz się na jakim etapie rozwoju jest płód, ile konkretnie dni zostało Ci do porodu oraz w którym dokładnie tygodniu ciąży jesteś. Taka pomoc, pozwala Ci być zorientowaną, co do wielu kwestii. Taka praktyczna aplikacja pozwala również tworzyć listy rzeczy potrzebnych do szpitala, skompletować wyprawkę dla noworodka oraz przypomni Ci, kiedy będzie następna wizyta kontrolna u lekarza. Dowiesz się również, jakie zagrożenia czekają na ciężarne kobiety, jak rozpoznać, że z ciążą dzieje się coś niedobrego oraz przede wszystkim, kiedy zacznie się akcja porodowa! Taki wirtualny asystent, który jest zawsze przy Tobie, sprawia, że czujesz się bezpiecznie i komfortowo. Wiesz, że zawsze możesz otworzyć aplikację, aby wyszukać w niej szybko potrzebne Ci informacje i uzyskać wiadomości dotyczące Twojego wyjątkowego stanu. Aplikacja pozwala również kontrolować swoją wagę – doskonale wiesz, ile już przytyłaś i czy Twoja waga mieści się w granicach normy. Przybieranie na wadze jest właśnie tym, co kobiety w ciąży chcą wiedzieć, a często martwią się też, że nie przybierają na wadze odpowiednio – aplikacja podpowie Ci, czy w Twoim przypadku jest to normą.

Aplikacja – przydatna też dla mamy małego dziecka

Aplikacja ciążowa nie tylko poprowadzi Cię przez okres ciąży. Będzie równie pomocna, gdy Twoje dziecko przyjdzie na świat. Pozwoli ustalić kalendarz szczepień, podpowie Ci na jakim etapie rozwoju psychofizycznym jest Twoje dziecko i czego możesz się spodziewać. Najlepsze jest jednak to, że aplikacje są zazwyczaj darmowe. Możesz więc śmiało korzystać z nich do woli, bez obaw o naliczanie jakichkolwiek opłat!

 

co-to-sa-aplikacje-ciazowe

ABOUT THE AUTHOR

Internet