Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wersja 3.5_bez gołoledzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Download- stare wersje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal
Site Admin

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 5:19 pm    Temat postu: Wersja 3.5_bez gołoledzi Odpowiedz z cytatem

Poprawiłem problem niepoprawnego wskazywania zużycia średniego na wolnych obrotach (opisywałem w wersji 3.5)
Jednak żeby poprawic ten problem musiałem zlikwidować ostrzeganie o gołoledzi reszta identycznie jak w wersji 3.5 - standard.

Tak wiec teraz macie do wyboru- do koloru Smile

Tak więc prosze o przetestownaie czy zużycioe chwilowe wróciło do normy Smile

Plik do popranie z pod tego linku:

http://www.nestor-electronic.pl/download/final3.5_bez_gololedzi.zip
Oczywiście tylko plik *BIN ze względu na to iż wszyscy mają do iego dostep

Proszę o odpowidzi czy wszytko jest OK czy coś nie tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackow2
Bardzo zaangażowany

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. mnie jest dużo lepiej - spalanie średnie rano (+1,2'C) zdecydowanie spadło - lecz o 100 % poprawności dowiemy się gdy będzie zmiana na inny procek i możliwość zliczania spalonego paliwa czyli np.: wskazanie ile jeszcze przejedziemy km na pozostałym paliwie - tak przeliczają fabryczne komputerki -
ale wiadomo - nie od razu ........ zbudowano - troszkę czasu i naszej pomocy w testowaniu, a będzie wszystko OK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Download- stare wersje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: