Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z kompilacją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Płytka testowa ATMEGA32- moduł internetowy TCPIP - stara wersja!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek250
Nowy

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 1:58 pm    Temat postu: Problem z kompilacją Odpowiedz z cytatem

Witam, dziś próbowałem nanieść zmiany w programie z modułem internetowym i mam problem z kompilacją. Po wielu próbach doszedłem do wniosku, że coś musi być nie tak z programem źródłowym. Otworzyłem oryginalny program zamieszczony na dodanej do układu płycie cd i bez wprowadzenia jakichkolwiek zmian spróbowałem go skompilować. Okazało się, że jest to nie możliwe. Problem dotyczy jednej linii 404 a wygląda ona tak
Config Tcpip = Noint , Mac = 12.128.12.34.56.78 , Ip = Cfg_ip , Submask = Cfg_sm , Gateway = Cfg_gw , Localport = 1000 , Tx = $55 , Rx = $55 , Chip = W5100 , Spi = 1 , Cs = Portb.4
czy coś z nią jest nie tak?
program pochodzi z katalogu oryginalnie wgrany.
Dzięki, pozdrawiam
rafal
Site Admin

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby skompilowac program- musz posiadać najnowszą werscję programu BASCOM AVR, do tego nie może to być wersja demo, bo kod wynikowy będzie wiekszy nić 8 Kilo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Płytka testowa ATMEGA32- moduł internetowy TCPIP - stara wersja! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: