Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wiatrak kaskada

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Sterownik elektrowni wiatrowej - KASKADA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janmil987
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 4:54 pm    Temat postu: wiatrak kaskada Odpowiedz z cytatem

Witam nabyłem ostatnio sterownik do swego wiatraka .Potrzebna mi drobna modyfikacja .Chodzi o to że wszystkie przekazniki napięcie zalączenia jest wyższe od napięcia wyłączenia a chciałbym żeby przynajmniej jeden działał odwrotnie .Czyli napięcie załączenia niższe od napięcia wyłączenia to wtedy uruchomiało by mi przy dłuższym braku wiatru dodatkowo prostownik i zabezpieczyłby przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora. Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastosuj przekaznik dwustanowy ( z dwiema parami styków) i na szybko masz gotowe rozwiązanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dudaw0716
Nowy

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 3:33 pm    Temat postu: mała prośba ... Odpowiedz z cytatem

Witam ....
Nigdzie na forum nie znalazłem wątku z tym sterownikiem i programem wsadowym - prosił bym o informacje jak to działa lub link gdzie jest opis tego sterownika .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Site Admin

PostWysłany: Sob Gru 07, 2013 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opis wraz z programem masz na płycie CD dołączonej do zestawu- wystarczy poszukać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Sterownik elektrowni wiatrowej - KASKADA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: