Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupić czy nie -pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal
Site Admin

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje ......

Bo sie zdenerwowałem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
polki8
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.Przyglądam się projektowi komputerka i mam pytanie czy można zamówić go w sklepie internetowym z wgraną najnowszą wersją?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Site Admin

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pytanie również czesto sie pojawia więc odpowiadam;

Po zakupie masz wgrana wersje 1.0 ze względu na to, iż tylko ta wersja posiada funkcje automatycznej konfogóracji, niezbedną do poprawnego skonfigórowania ukladu.

Po poprawnym skonfigórowaniu komputerka mozesz wgrać dowolną wersje programu. Jeśli sam nie potrafisz jej wgrać ja moge to wgrać jak odeslesz mi procesor (sam procesor wystarczy).

W nowszych wersjach zeby zrobic miejsce na dodatkowe funkcje musiąłem usunąć część programu odpowiedzialna za automatyczna konfogórację, stąd po zakupie dostajesz wersje 1.0 (wgrana w procesor), wszytkie nowsze dostajesz na dołączonej płycie CD, wraz z opisem wgrywania do procesora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miglandz
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego a skad jesteś Smile
Nowy

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minęło troche czasu.....

Juz ponad miesiąc temu wgrałem najnowszą wersję komputerka, ale nic nie pisałem, żeby nie zachwalać, ani też nie ganić za wczasu.

No ale po dokładnym przetestowaniu programu stwierdzam, iż wszytko działa naprawdę super Smile Głównie chodzi mi o spalanie średnie, bo pozostałe funkcje były juz OK w poprzednich wersjach, ale jak Pan Rafał obiecywał, że poprawi algorytm pomiaru zuzycia sredniego tak też uczynił.
Cieszy mnie to niezmiernie.

W tej chwili z czystym sumieniem, można wszytkim polecic komputerek pokładowy.

Wszytkie jego funkcje działaja juz poprawnie i bezproblemowo.

Z tego co pisze autor, mają się pojawić jeszcze nowsze wersje komputerka, tak więc pewnie poprawki estetyczne- bo sam program działa juz super- przynajmniej ja tak uważam.

Tak wiec podsumowaując odpowiedź na pytanie poczatkowe "kupić, czy nie" - odpowiadam KUPIĆ !

Jak sie pojawia nowe wersje to oczywiście przetesuje i znów sie odezwe.
Powrót do góry
jackow2
Bardzo zaangażowany

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZDECYDOWANIE - KUPOWAĆ -
im więcej nas będzie - tym większą zachętę będzie miał "Rafał" do pisania nowego softu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafal
Site Admin

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu sie zgadzam Wink

już pracuje nad nowym ciekawym prjektem i myśle ze w nieługim czasie będe dokładał nowy ciekawy programik "specjalnie dla amatorów ostrej jazdy Smile "

A szczegóły w krótce Smile
Powrót do góry
fafik
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 11:19 am    Temat postu: dla rafala Odpowiedz z cytatem

podziwiam twoj momysl, jeszcze go nie kupilem ale dosłownie po przeczytaniu calego forum sie napalilem jak male dziecko na te extra urządzenie Smile
Powrót do góry
zigzag
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość długo mnie nie było (brak czasu), sporo wody upłynęło, jak również sporo nowych wersji komputerka powstało. Do niedawna miałem wgraną wersją coś około 3.5, Ale kilka dni temu właśnie dokupiłem w sklepie Rafała najnowszą produkt, czyli procesor ATMEGA32 !

W procesorek oczywiście miałem wgrana najnowszą wersje programu.
Sama instalacja procesora zajęła kilkanaście minut, jak już założyłem nowy sprzęcik i ustawiłem stałą wtrysku i drogi- rozpocząłem testy.

No i szczęka mi opadłaSmile

Oj nadmieniało się w naszym komputerku:)Razz

Teraz komputerek jest naprawdę super! Cała masa nowych funkcji między innym najbardziej spodobało mi się wskazywanie paliwa w baku i na ile go wystarczy- super funkcja widziałem cos podobnego u kolegi na oryginalnym komputerku.
No, ale teraz z chyba nasz komputerek bije na głowę fabryczne konstrukcje, jeśli chodzi o ilość funkcji. Jest tego cała masa, część bardziej a część może mniej przydatnych, ale spodobała mi się możliwość konfiguracji- to znaczy możliwość wyłączenia niektórych funkcji jak się komuś nie podobają.

Teraz wyświetlane ekrany są dużo ładniejsze w niż w poprzednich wersjach.

Wiem, że temat może jest już dość stary- ale jak ktoś się zdecyduje na naprawdę będzie zadowolony- oczywiście odrazu radzę kupić procesor ATMEGA32 ba tam dopiero jest cała masa funkcji.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Może jak się coś pojawi nowego odnoście oprogramowania na komputerek to znów napiszę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: